Reflex – Radom

Systemy alarmowe

System Kontroli BOX_ID jest narzędziem wspomagającym kontrolę rzetelności wykonywania obowiązków przez pracowników. Podstawowym składnikiem systemu jest czytnik lub grupa czytników punktów kontrolnych (nie ma limitu co do ilości używanych czytników). To niewielkie a jednocześnie zaawansowane technologicznie urządzenie przekazywane jest pracownikowi udającemu się w miejsce pełnienia obowiązków. Zadaniem pracownika jest zbliżenie włączonego czytnika do punktu kontrolnego w danym miejscu o danej porze. Zapamiętane przez czytnik odczyty będą świadczyły, że dany pracownik był w danym miejscu o określonej godzinie. Zebrane w ten sposób dane są następnie przesyłane do programu komputerowego gdzie następuje ich analiza i akwizycja.

To, czego nie rozwiąże elektroniczny nadzór, bezbłędnie wychwyci pracownik ochrony, a klient otrzyma wydruk raportu w podanym przez siebie czasie. Tą metodą nie tylko redukuje się do minimum niebezpieczeństwo włamania, lecz również ogranicza zagrożenie.
Nasza strategia jest prosta- oferujemy wysoką jakość usług, nowoczesne rozwiązania organizacyjne i technologiczne. Dbamy o swój personel, zapewniamy swoim pracownikom indywidualne ubezpieczenia oraz korzystanie z własnej przychodni zdrowia. Działamy na rzecz ogólnej profesjonalizacji usług ochrony i polepszenie społecznego odbioru naszego zawodu.