Reflex – Radom

O firmie

Agencja Ochrony Osób i Mienia “REFLEX” Sp. z o.o. prowadzi działalność w oparciu o koncesję Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji nr L-0510/02 Proponujemy następujące usługi:

a) ochrona fizyczna:

 • obiektów
 • imprez okolicznościowych
 • osiedli

b) konwojowanie wartości pieniężnych, zgodnie z wymogami Prezesa Narodowego Banku Polskiego

c) instalację systemów alarmowych i telewizji przemysłowej

d) monitoring instalacji alarmowych z interwencją grup patrolowych

e) całodobowe pogotowie ochrony

Kadrę firmy stanowią wyszkoleni licencjonowani pracownicy, dysponujący według potrzeb bronią lub nieuzbrojeni. Skuteczność ochrony wspomagana środkami łączności, które są w stałym wyposażeniu naszej kadry. W zależności od wymogów klienta do wykorzystania psy obronne.

GWARANTUJEMY:

 • jednolite umundurowanie naszych pracowników
 • oddelegowanie do ochrony Waszego obiektu pracowników z bronią palną,
  gazową lub bez broni, jak również specjalnie przeszkolonych pracowników z psami obronnymi,
 • stały nadzór kierownictwa nad działaniami ochrony,
 • działania grupy interwencyjnej w przypadku zagrożenia,
 • specjalne wyposażenia (łączność bezprzewodowa itp.)
 • przystępne ceny

W przypadku zainteresowania naszą ofertą proponujemy przeprowadzenie roboczego spotkania w celu określenia bliższych warunków współpracy i ustalenia stawek.

Agencja Ochrony REFLEX proponuje elektroniczny system nadzoru połączony z interwencją zmotoryzowanych załóg BEAT. W rozwiązywaniu tym monitoring wzbogacony jest o nadzór obiektów realizowany całodobowo co dwie godziny przez zmotoryzowany patrol. Jest on dokonywany za pomocą elektronicznych czytników kodów kreskowych rozmieszczonych w różnych miejscach kontrolowanego obiektu.

To czego nie rozwiąże elektroniczny nadzór, bezbłędnie wychwyci pracownik ochrony, a klient otrzyma wydruk raportu w podanym przez siebie czasie Tą metodą nie tylko redukuje się do minimum niebezpieczeństwo włamania lecz również ogranicza zagrożenie Nasza strategia jest prosta – oferujemy wysoką jakość usług, nowoczesne rozwiązania organizacyjne i technologiczne. Dbamy o swój personel, zapewniamy swoim pracownikom indywidualne ubezpieczenia oraz korzystanie z własnej przychodni zdrowia. Działamy na rzecz ogólnej profesjonalizacji usług ochrony i polepszenia społecznego odbioru naszego zawodu.

Po zawarciu umowy na ochronę fizyczną obiektu zapewniamy bezpłatne korzystanie ze zmotoryzowanych patroli interwencyjnych oraz konwojowanie

Nowoczesne przedsiębiorstwo o funkcjonalnej strukturze;
Najnowsze technologie;
Nowatorskie podejście do zagadnień ochrony;
Połączenie wyrafinowanej techniki i profesjonalizmu ludzkiego;
Zaufanie tysięcy ludzi;